O NAS

Partner Pączyński i Puczka to autoryzowane salony i serwisy marek Fiat, Fiat Professional oraz Jeep w Bytomiu i Katowicach. Na śląskim rynku motoryzacyjnym działamy od 2001 roku, regularnie otrzymując wyróżnienia za jakość pracy. W ofercie posiadamy najnowsze modele marek Fiat i Jeep, w tym szeroką gamę samochodów dostępnych „od ręki”. Prowadzimy również sprzedaż pojazdów używanych. 

 

W naszych salonach priorytetową wagę przywiązujemy do profesjonalizmu obsługi oraz personalizacji oferty. Pomagamy Klientom w znalezieniu idealnego samochodu i doborze najkorzystniejszej formy finansowania zakupu. W autoryzowanych serwisach świadczymy kompleksowe usługi z zakresu mechaniki i elektroniki pojazdowej, wykonując naprawy zgodnie z restrykcyjnymi wymogami marek Fiat i Jeep. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno odbiorcy indywidualni, jak i przedsiębiorcy z większości śląskich miast. Zapraszamy do Katowic i Bytomia.

 

MoparSprawdź nasze usługi serwisowe

Partner Pączyński i Puczka, u nas znajdziesz oryginalne części zamienne i wykwalifikowanych mechaników świadczących usługi na najwyższym poziomie.

WYBIERZ MARKĘ

KONTAKT