O Dealerze Fiat Partner

Fiat Partner Pączyński i Puczka to autoryzowany salon marki Fiat Professional w Bytomiu i Katowicach. Działamy już od 2001 roku zdobywając nie tylko doświadczenie, ale także liczne nagrody za jakość obsługi i pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą modeli użytkowych i dostawczych marki Fiat.

 

Nowy Fiat Professional od Partnera

Nasza oferta Fiat Professional obejmuje wszystkie modele dostępne z poziomu konfiguratora. Należą do nich m.in. Fiat Doblo, Ducato, Fiorino, Talento czy Panda VAN. Wśród oferowanych samochodów posiadamy również modele dostawcze i użytkowe dostępne od ręki. Zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych punktów sprzedaży (Katowice lub Bytom) – na miejscu można obejrzeć dany egzemplarz, wypróbować go na jeździe próbnej i kupić na miejscu „od ręki”.

 

Fiat dostawczy w zabudowie

Oferujemy kilkanaście rodzajów zabudowy na płycie Fiata Ducato (zabudowy skrzyniowe, skrzynie samowyładowcze, zabudowy kontenerowe, plandeki, zabudowy izotermiczne, lawety i food trucki), a także dostosowane wnętrza Fiata Fiorino (na przykład do karawanu). Jeśli potrzebują Państwo dedykowanej zabudowy pod swój biznes, prosimy o kontakt z naszym salonem.

Promocje i rabaty na użytkowe Fiaty

Jeśli chcą Państwo kupić nowy egzemplarz Fiata Professional w atrakcyjnej cenie, warto sprawdzić promocje Fiat Partner. Oferujemy atrakcyjne finansowanie samochodów służbowych, użytkowych i dostawczych, w wyjątkowych pakietach leasingowych. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty w naszym dziale Promocje.

 

Używane dostawcze z salonu

W naszych salonach w Katowicach i Bytomiu prowadzimy sprzedaż samochodów użytkowych i dostawczych - używanych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi Fiata Fiorino w zabudowie, Fiata Doblo Cargo czy Fiata Talento.  Wszystkie auta są stosunkowo nowe (najczęściej roczniki 2016 i 2017), sprawdzone w naszym serwisie i z pełną dokumentacją do wglądu. Zainteresowanych zapraszamy serdeczne do naszego salonu.

 

Salon Fiat Partner

Fiat Partner to przede wszystkim profesjonalna obsługa sprzedażowa i serwisowa. Dbamy o to, by każdy klient czuł się u nas komfortowo. Nasz wyspecjalizowany zespół chętnie odpowie na pytania dotyczące samochodów marki Fiat Professional, doradzi, który z modeli najlepiej sprawdzi się w Państwa biznesie, a także dobierze najlepszą ofertę finansowania dla firm.

Od lat działamy na Śląsku, jesteśmy znanym i sprawdzonym partnerem wielu firm. Chcą się Państwo przekonać? Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach lub w Bytomiu.

 

Autoryzowany Serwis Fiatów dostawczych

Przy naszych salonach działa autoryzowany serwis obsługi, również dla samochodów dostawczych. Zapraszamy do skorzystania z jego usług:

- serwis mechaniczny

- serwis blacharsko-lakierniczy

- instalacje LPG

- przegląd gwarancyjny i pogwarancyjny

Wybierz solidnego Partnera do interesów – Fiat Professional!

 

---

W dniu 25 maja 2018 roku, we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej, zaczęło w pełni obowiązywać Rozporządzenie UE 2016/679 dotyczące przetwarzania danych osobowych, a także swobodnego ich przepływu. Jako Dealer Fiat Partner Professional przykładamy dużą wagę do kwestii zarządzania danymi naszych pracowników, klientów i/lub podmiotów zainteresowanych. Pytania dotyczące gromadzenia i przetwarzania danych oraz polityki prywatności prosimy kierować do naszego Inspektora Danych Osobowych na adres cc@fiat-partner.pl.

Wybrana lokalizacja