O Dealerze Fiat Partner

Fiat Partner Pączyński i Puczka to autoryzowany salon Fiata i marki Fiat Professional w Bytomiu i Katowicach. Na śląskim rynku motoryzacyjnym działamy już od 2001 roku, regularnie otrzymując wyróżnienia za najwyższą jakość pracy. 

 

Nowy Fiat od Partnera

W naszej ofercie posiadamy najnowsze osobowe modele Fiat oraz użytkowe i dostawcze modele Fiat Professional. W naszych salonach mogą Państwo zakupić dowolny model z konfiguratora Fiata, posiadamy również szeroką gamę samochodów dostępnych „od ręki”. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia aut, które mogą Państwo wypróbować na jeździe testowej, a następnie od razu zakupić bezpośrednio w salonie.

 

Samochody demonstracyjne na sprzedaż

Jeśli chcą Państwo kupić niemal nowy egzemplarz Fiata w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – zapraszamy do obejrzenia modeli demonstracyjnych. Są to nowe auta z bardzo niewielkim przebiegiem, do sprzedaży wystawione z wysokim rabatem cenowym. Modele można obejrzeć u nas na miejscu, wypróbować na jeździe testowej i zakupić od ręki.

 

Samochody używane z salonu

W Katowicach i Bytomiu prowadzimy również sprzedaż samochodów używanych różnych marek. Tak zwane „używane z salonu” to jedna z najbezpieczniejszych opcji zakupu modelu z drugiej ręki. Wszystkie dostępne egzemplarze są przez nas sprawdzone zarówno pod kątem dokumentacji, jak i sprawności technicznej. Oferujemy nie tylko używane modele osobowe Fiat, ale również pojazdy z rodziny Fiat Professional (użytkowe, dostawcze), a także innych marek (Alfa Romeo, Jeep itp.).

 

Salon Fiat Partner

W naszych salonach priorytetową wagę przywiązujemy do profesjonalnej obsługi oraz wysoko spersonalizowanej oferty. Pracownicy Fiat Partner doskonale znają się na rzeczy, a samochody marki Fiat nie mają dla nich tajemnic. Jesteśmy tutaj dla Państwa by pomóc odnaleźć ten idealny, wymarzony samochód. Oczywiście samo auto to nie wszystko, pomagamy również w doborze takiego finansowania, które sprosta Państwa potrzebom i w perspektywie czasu wypadnie najkorzystniej. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno odbiorcy indywidualni, jak i przedsiębiorcy z większości śląskich miast. Nasze salony Fiat Partner znajdą Państwo przy głównych trasach Katowic i Bytomia.

Autoryzowany Serwis Fiata

Przy Salonach Partner mogą Państwo skorzystać z usług serwisowych dedykowanych marce. ASO Fiat w Katowicach i Bytomiu zaprasza na wszelkie przeglądy gwarancyjne, pogwarancyjne, a także naprawy mechaniczne i elektryczne. Spełniamy restrykcyjne wymogi oficjalnego serwisu Fiata, szkolimy się systematycznie, posiadamy nowoczesny sprzęt. To wszystko plus lata doświadczenia stawiają nasz serwis wśród najlepszych ASO w tej części kraju.

Zostań klientem Fiat Partnera – zapraszamy do naszych Salonów!

 

---

W dniu 25 maja 2018 roku, we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej, zaczęło w pełni obowiązywać Rozporządzenie UE 2016/679 dotyczące przetwarzania danych osobowych, a także swobodnego ich przepływu. Jako Dealer Fiat przykładamy dużą wagę do kwestii zarządzania danymi naszych pracowników, klientów i/lub podmiotów zainteresowanych. Pytania dotyczące gromadzenia i przetwarzania danych oraz polityki prywatności prosimy kierować do naszego Inspektora Danych Osobowych na adres cc@fiat-partner.pl.

Wybrana lokalizacja