USŁUGI FINANSOWE

Jako autoryzowany Dealer Fiat, Partner Pączyński i Puczka oferuje swoje usługi finansowe we współpracy ze spółkami finansowymi Grupy FCA: FCA-Group Bank Polska S.A. oraz FCA Leasing Polska Sp. z o.o.. Dostęp do atrakcyjnych form finansowania znacznie ułatwia zakup nie tylko nowego samochodu marki Fiat, ale również samochodów używanych.

Wśród możliwości dostępnych w naszym Salonie Fiat mamy nie tylko kredyty FCA Bank, leasing Fiat czy wynajem długoterminowy, ale również atrakcyjne warunki ubezpieczeń komunikacyjnych czy pakiety obsługi serwisowej. 

Wybierz odpowiednią dla siebie formę finansowania spośród wymienionych poniżej i sfinansuj zakup nowego lub używanego Fiata. Jeśli nie masz pewności, która forma  będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z naszym salonem. Razem znajdziemy rozwiązanie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom!  

 

KREDYT RATALNY

Elastyczne podejście FCA-Group Bank sprawia, że w ramach wielu produktów finansowych możesz sam zdecydować o wysokości wpłaty własnej, którą wnosisz na początku finansowania oraz długości kredytu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Produkty Banku są szyte na miarę Twoich potrzeb – dodatkowo w ramach jednej raty kredytu możesz finansować ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie spłaty kredytu i GAP, wyposażenie dodatkowe, usługi Wydłużonej Gwarancji lub Pakiety Okresowej Obsługi Gwarancyjnej.

KREDYT BALONOWY

W ramach wielu produktów finansowych wspierających sprzedaż samochodów dostępnych w salonach sieci sprzedaży FCA Poland S.A. FCA-Group Bank Polska S.A. oferuje kredyty balonowe. To Ty decydujesz, czy spłacasz kredyt w miesięcznych ratach z ratą balonową na końcu finansowania, czy wolisz kredyt z płatnościami rocznymi!

 

Elastyczna oferta finansowa Banku sprawia, że z pewnością znajdziesz produkt finansowy dostosowany do Twoich potrzeb i wyjedziesz z Salonu wymarzonym samochodem.

LEASING

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy jesteś jednoosobową działalnością gospodarczą w ramach umowy leasingowej możesz korzystać ze swojego Fiata bez przenoszenia na siebie praw własności. W ramach wielu produktów leasingowych oferowanych przez FCA Leasing sam decydujesz o wysokości pierwszego czynszu leasingowego oraz długości leasingu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Dodatkowo w ramach jednej raty leasingu możesz finansować ubezpieczenia (komunikacyjne, spłaty leasingu i GAP), wyposażenie dodatkowe, usługi Wydłużonej Gwarancji lub Pakiety Okresowej Obsługi Gwarancyjnej.

LEASING Z WYSOKIM WYKUPEM

W ramach oferty leasingowej FCA Leasing Polska Sp.z o.o. oferuje leasing z wysokim wykupem gwarantującym bardzo niski  miesięczny koszt leasingu. Odkup samochodu po okresie leasingu gwarantowany jest przez wybranych dealerów FCA Poland S.A. lub przez FCA Leasing Polska Sp z o.o. -

w zależności od promocji.

USŁUGI DODATKOWE

W ramach oferty finansowej FCA-Group Bank i FCA Leasing Polska oferują możliwość finansowania w ramach jednej raty kredytu/leasingu szereg ubezpieczeń i usług dodatkowych m.in.:

- Ubezpieczenie spłaty kredytu/leasingu

- Ubezpieczenie komunikacyjne 

- Ubezpieczenie GAP

- Usługi wydłużonej gwarancji

- Pakietów Okresowej Obsługi Serwisowej

- Dodatkowego wyposażenia samochodu

Oferta finansowa i ubezpieczeniowa FCA-Group Bank Polska S.A. i FCA Leasing Polska Sp. z o.o.

Ten link zawiera główne dokumenty informacyjne wymagane prawem odnośnie przejrzystości produktów i usług oferowanych przez Bank FCA.