USŁUGI FINANSOWE

Jako autoryzowany Dealer Fiat, Partner Pączyński i Puczka oferuje swoje usługi finansowe we współpracy ze spółkami finansowymi Grupy FCA: FCA-Group Bank Polska S.A. oraz FCA Leasing Polska Sp. z o.o.. Dostęp do atrakcyjnych form finansowania znacznie ułatwia zakup nie tylko nowego samochodu marki Fiat, ale również samochodów używanych.

Wśród możliwości dostępnych w naszym Salonie Fiat mamy nie tylko kredyty FCA Bank, leasing Fiat czy wynajem długoterminowy, ale również atrakcyjne warunki ubezpieczeń komunikacyjnych czy pakiety obsługi serwisowej. 

Wybierz odpowiednią dla siebie formę finansowania spośród wymienionych poniżej i sfinansuj zakup nowego lub używanego Fiata. Jeśli nie masz pewności, która forma  będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z naszym salonem. Razem znajdziemy rozwiązanie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom!  

 

KREDYT RATALNY

Elastyczne podejście FCA Bank sprawia, że w ramach wielu promocji finansowych możesz sam zdecydować o wysokości wpłaty własnej, którą wnosisz na początku finansowania oraz długości kredytu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Produkty FCA Banku są szyte na miarę Twoich potrzeb – dodatkowo w ramach jednej raty kredytu możesz finansować ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie spłaty kredytu i ubezpieczenie GAP, wyposażenie dodatkowe oraz usługi MOPAR.

KREDYT NISKA RATA – Z RATĄ BALONOWĄ

Kredyt Niska Rata, dzięki zastosowaniu raty balonowej, skierowany jest głównie do klientów ceniących sobie niskie miesięczne obciążenie finansowe oraz do najmłodszych fanów motoryzacji zdecydowanych na częstą wymianę samochodu (możliwa już po 2 latach) na nowszą wersję lub zakup lepiej wyposażonego auta. Dzięki racie balonowej miesięczne raty kredytu są bardzo niskie i nie obciążą Twojego budżetu. W ostatnim miesiącu kontraktu sam decydujesz w jaki sposób spłacisz kredyt – do Twojej dyspozycji są aż trzy opcje zakończenia umowy: masz możliwość oddania samochodu do dealera na podstawie umowy gwarantującej odkup samochodu i sfinansowania kolejnego auta, możesz dokonać spłaty raty balonowej i dalej cieszyć się swoim dotychczasowym samochodem oraz możesz refinansować ratę balonową w kolejnym kredycie.

KREDYT RATY ROCZNE

W ramach wielu produktów finansowych wspierających sprzedaż samochodów dostępnych w salonach, FCA Bank oferuje również kredyty z jedną ratą w roku. To Ty decydujesz, czy oferta z ratami rocznymi spełni Twoje oczekiwania. Tylko jedna rata w roku w wysokości 25-50% wartości samochodu, w zależności od wybranego okresu kredytu (od 12 do 48 miesięcy), sprawia że nie musisz pamiętać o miesięcznych płatnościach – delektujesz się jazdą wymarzonym samochodem.

LEASING

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy jesteś jednoosobową działalnością gospodarczą w ramach umowy leasingowej możesz korzystać ze swojego Fiata bez przenoszenia na siebie praw własności. W ramach wielu produktów leasingowych oferowanych przez Leasys Polska sam decydujesz o wysokości pierwszego czynszu leasingowego oraz długości leasingu. Dodatkowo w ramach jednej raty leasingu możesz finansować ubezpieczenia (ubezpieczenie komunikacyjne oferowane przez Leasys Polska we współpracy z TU Generali oraz ubezpieczenie spłaty leasingu i ubezpieczenie GAP we współpracy z AXA Partners), serwisy i wyposażenie dodatkowe.

SMART RENTING

Smart Renting to jeden z nielicznych programów na rynku wynajmu, który cechuje możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy najmu i znajomość wartości odkupu samochodu już w momencie podpisywania umowy najmu. Oferta Smart Renting nie zawiera konieczności wniesienia pierwszego czynszu, a w podstawowym pakiecie samochód zastępczy i Assistance są wliczone w ratę. Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu zawartych usług o ubezpieczenie OC, pełną obsługą serwisową, serwis opon, ochronę AC, ochronę szyb oraz ochronę od kradzieży i pożaru, dzięki czemu nie musisz się już martwić m.in. zbliżającym się terminem ubezpieczenia OC, przeglądu samochodu czy wymiany opon.

W zależności od wybranej opcji wszystko to pokrywa comiesięczny czynsz o stałej wysokości.

UNLIMITED

Leasys Unlimited to innowacyjna usługa wynajmu długoterminowego dedykowana modelom hybrydowym

i elektrycznym Grupy Stellantis. Leasys Unlimited została zaprojektowana w celu zapewnienia kompletnej i całkowicie bezproblemowej jazdy.

Z Leasys Unlimited podróż będzie zmierzać w kierunku wolności: bez wpłaty własnej, bez limitu kilometrów. Oferta Unlimited zawiera wszystkie usługi niezbędne, aby doświadczyć wynajmu bez obaw związanych z zarządzaniem autem: od ochrony ubezpieczeniowej (OC, ochrona AC, ochrona od kradzieży i pożaru, ochrona szyb) przez Assistance wraz z samochodem zastępczym po obsługę serwisową.

LEASYS MILES

Leasys Miles to rozwiązanie wynajmu długoterminowego typu „pay per use" odpowiadające na potrzeby tych, którzy korzystają z samochodu głównie w miastach, z małym rocznym przebiegiem lub w sposób nieregularny. Wynajem na zasadzie „pay-per-use” trwa 48 miesięcy, nie wymaga wpłaty własnej, charakteryzuje się niską stałą ratą miesięczną, do której doliczana jest zmienna kwota obliczana na podstawie faktycznie przejechanych kilometrów. 

Ten link  zawiera główne dokumenty informacyjne wymagane prawem odnośnie przejrzystości produktów i usług oferowanych przez Bank FCA.