Promocja

ELASTYCZNY WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY


•Bez wpłaty własnej
•Stała niska rata i zmienna składka - już od 44 gr netto/km

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY LEASYS MILES

Fiat 500 w wynajmie długoterminowym Leasys Miles to elastyczne i innowacyjne rozwiązanie dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Leasys Miles działa zgodnie z formułą Pay per use – płacisz stałą miesięczną kwotę oraz zmienną składkę zależną od liczby przejechanych kilometrów.

• Pierwsze 1000 kilometrów jest wliczone w stałą część raty – nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat
Już od 44 gr netto/km!
• Wpłata własna 0 zł!
Miesięczny czynsz obejmuje stałą, niską kwotę oraz zmienną składkę za liczbę faktycznie przejechanych kilometrów
Wynajem na 48 miesięcy
• Brak limitu przejechanych kilometrów
Dwie opcje programu: Miles – w racie zawarte jest ubezpieczenie OC oraz Assistance i samochód zastępczy oraz Miles Plus – rata zawiera dodatkowo pełną obsługę serwisową, ochronę od kradzieży i pożaru, ochronę szyb i ochronę AC

FIAT 500 1.0 70 KM HYBRID CULT czeka na Ciebie w unikalnym wynajmie długoterminowym. Odkryj wszystkie zalety Leasys Miles.
Odkryj szczegóły oferty!

Skonfiguruj swojego hybrydowego Fiata 500, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Fiata.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

500 HYBRID MILES

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu Miles jest skierowana wyłącznie do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Rata wynajmu składa się z części stałej oraz zmiennej zależnej od liczby przejechanych kilometrów. Stała część raty wynajmu 349 PLN netto dotyczy samochodu Fiat 500 1.0 70 KM HYBRID CULT w umowie na 48 miesięcy, z limitem 1 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte są obowiązkowe opcje dodatkowe: ubezpieczenie OC oraz usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Po przekroczeniu pierwszego 1000 km aktywuje się naliczanie zmiennej części raty wynajmu za każdy przejechany kilometr w wysokości 0,44 PLN/KM. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Fiat. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Fiat.

500 HYBRID MILES PLUS

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu Miles jest skierowana wyłącznie do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Rata wynajmu składa się z części stałej oraz zmiennej zależnej od liczby przejechanych kilometrów. Sta��a część raty wynajmu 399 PLN netto dotyczy samochodu Fiat 500 1.0 70 KM HYBRID CULT w umowie na 48 miesięcy, z limitem 1 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte są obowiązkowe opcje dodatkowe: ubezpieczenie OC, usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym, pełna obsługa serwisowa, ochrona AC, ochrona od kradzieży i pożaru oraz ochrona szyb. Po przekroczeniu pierwszego 1000 km aktywuje się naliczanie zmiennej części raty wynajmu za każdy przejechany kilometr w wysokości 0,50 PLN/KM. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Fiat. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Fiat.

Logo