Promocja

NA KONIEC LATA SPRAW SOBIE FIATA!

Kredyt Prawdziwe 0% ze stałą ratą
Ubezpieczenie w cenie
Samochody dostępne od ręki

Ta jesień będzie niezwykła, dzięki wyjątkowej ofercie jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Teraz nowego Fiata kupisz w wyjątkowej ofercie – w Kredycie Prawdziwe 0% z pakietem ubezpieczeń komunikacyjnych w cenie. Dostępne od ręki modele Fiata 500, 500x i Tipo czekają na Ciebie w autoryzowanych salonach dealerskich. Niesamowite wra��enia z jazdy są tak samo pewne, jak stała rata kredytu przez cały okres finansowania.

Nie czekaj i wyrusz w miasto swoim nowym Fiatem już dziś!

Szczegóły oferty:

§ Okres finansowania od 12-18 miesięcy
§ Mozliwość finansowania ubezpieczeń komunikacyjnych i Bezpieczny Kredyt/GAP
§ RRSO 0%
§ Brak opłaty przygotowawczej
§ Minimum formalności
§ Szybka decyzja kredytowa
§ Ubezpieczenie w cenie pojazdu

Skonfiguruj swojego nowego Fiata, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Fiata

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Kredyt PRAWDZIWE 0%- Możliwość finansowania zakupu nowych samochodów marki Fiat (wybrane
wersje samochodów - wykaz samochodów objętych promocją w salonach Fiat)
- Bardzo atrakcyjne oprocentowanie - 0%
- Brak opłaty przygotowawczej!
- Minimum formalności!
- Szybka decyzja kredytowa!

Każdy z Klientów zainteresowanych nowym samochodem w atrakcyjnej
ofercie Kredyt Prawdziwe 0% może sfinansować zakup wymarzonego samochodu zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Papierowa wersja dokumentacji kredytowej
została zastąpiona zostały „ekologiczną” wersją digitalową. Zawarcie umów
potwierdzone jest złożeniem elektronicznego podpisu po stronie Klienta i FCA
Bank - dokumentacja w formie cyfrowej trafia na wskazany przez Klienta adres
mailowy!

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Kredytu Prawdziwe 0% : wpłata własna:  32.319,77 zł, okres kredytu: 24 miesięcy, 24 miesięcznych rat: 975,17 zł; stopa procentowa stała: 0,00%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 0,00%, całkowita kwota kredytu: 23.403,97 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 0,00 zł (w tym opłata przygotowawcza: 0,00 zł, odsetki: 0,00 zł), całkowita kwota do zapłaty: 23.403,97 zł. Dla tego produktu obowiązkowe jest zawarcie umowy ubezpieczenia
AC. Przedstawione parametry nie uwzględniają ubezpieczenia AC. Wyliczenie na dzień 23.07.2021 r. Akcja jest ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl.

Promocyjne ubezpieczenie komunikacyjne w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń Spółka Akcyjna obejmujące OC, AC, NNW i Assistance na okres 12 m-cy za 1 zł albo za 1% sumy ubezpieczenia dotyczy wybranych modeli Abarth, Fiat i Fiat Professional z roku produkcji 2022. Wykaz samochodów objętych promocyjnym ubezpieczeniem komunikacyjnym znajduje się w salonach Fiat, Fiat Professional i Abarth. Z promocyjnego ubezpieczenia komunikacyjnego mogą skorzystać klienci indywidualni oraz mali i średni przedsiębiorcy. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły w regulaminie promocji dostępnym w salonach autoryzowanych dealerów FCA Poland S.A. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.