JEEP® GRAND CHEROKEE W CZOŁÓWCE PLEBISCYTU INTERII „MOTOAS"

Uniwersalność i wszechstronność Jeepa® Grand Cherokee została doceniona po raz kolejny! Tym razem flagowy Jeep®, będący najczęściej nagradzanym SUV-em w historii, zajął wysoką, 2. pozycję w kategorii „Na każdą drogę” w internetowym plebiscycie motoryzacyjnym MotoAS organizowanym przez portal Interia. 


Nowa stylistyka Grand Cherokee MY2017 z przeprojektowanym przodem, nowymi światłami przeciwmgielnymi i siedmioszczelinowym grillem nadaje samochodowi bardziej zdecydowany i agresywny wygląd klasy Premium. Odświeżony image mocno przypadł do gustu internautom, którzy oddawali głosy na swoje ulubione auta w dwóch etapach plebiscytu, prowadząc Jeepa® Grand Cherokee prosto na podium. 


Do obecnej gamy modelu obejmującej wersje Laredo, Limited, Overland, luksusową Summit oraz słynną SRT8 z 6,4-litrowym silnikiem HEMI V8 o mocy 468 KM i momencie obrotowym 624 Nm przy 4100 obr/min, generującym najwyższe osiągi w kategorii samochodów SUV, niedawno dołączyła wprowadzona w tym roku wersja Trailhawk. Grand Cherokee w najbardziej terenowej spośród dostępnych wersji uwydatnia legendarne możliwości marki Jeep®. Odsłona Trailhawk to szereg szereg unikalnych cech terenowych, w tym napęd 4x4 Quadra-Drive™ II z tylnym elektronicznym mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu, unikalna wersja zawieszenia pneumatycznego Quadra-Lift™ w celu poprawy właściwości trakcyjnych i całkowitego skoku zawieszenia, jak również system Selec-Speed z asystentem wjazdu (Hill Ascent Control). 


Równolegle na rynek trafiła odświeżona ekskluzywna wersja Summit, z nowym wyglądem zewnętrznym, opcjonalną, ręcznie wykonaną skórzaną tapicerką i dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa w standardzie. 

Contact us for more info on this vehicle