O Dealerze Fiat Partner

Fiat Partner Pączyński i Puczka to autoryzowany salon marki Jeep w Bytomiu i serwis Jeep w Katowicach. Pierwszy punkt otworzyliśmy w 2011 roku (Bytom), a rok później powstała druga siedziba – z serwisem Jeep – w Katowicach. Od tamtego czasu nieprzerwanie działamy na rynku motoryzacyjnym i oferujemy naszym klientom ze Śląska i nie tylko najlepsze modele Jeepa w najlepszych cenach.

 

Nowy Jeep z salonu

Szukasz nowego Jeepa? Nie wiesz który model wybrać? Zapraszamy! Nasi doradcy handlowi znają się na rzeczy. Znajdą Twój wymarzony model z dużym rabatem i dodatkowo dobiorą do niego atrakcyjne finansowanie. Nasza oferta to dowolny model z konfiguratora Jeep, a także szeroki wachlarz egzemplarzy dostępnych „od ręki” na miejscu. Zapraszamy na jazdę próbną do naszego Salonu Jeep!

O Salonie Partner

Z dumą informujemy, że nasi doradcy i cały Salon Partner regularnie otrzymuje jedne z najwyższych w kraju ocen jakości obsługi i satysfakcji klientów. Oferujemy wysoko wykwalifikowaną obsługę z doradztwem – wybierzemy dla Ciebie najlepszy model Jeepa dostosowany do Twoich potrzeb, zainteresowań i trybu życia. Rozpocznij przygodę swojego życia z Jeepem!

 

Autoryzowany Serwis Jeep Katowice i Bytom

W obydwu lokalizacjach – Bytomiu i Katowicach - działa autoryzowany serwis obsługi marki Jeep. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z jego profesjonalnych usług. ASO Jeep oferuje:

- przeglądy gwarancyjne

- przeglądy pogwarancyjne

- naprawy mechaniczne

- naprawy blacharsko-lakiernicze

- usuwanie awarii i błędów

- serwisy okresowe

Rozpocznij przygodę z Jeepem – wybierz solidnego Partnera!

 

---

W dniu 25 maja 2018 roku, we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej, zaczęło w pełni obowiązywać Rozporządzenie UE 2016/679 dotyczące przetwarzania danych osobowych, a także swobodnego ich przepływu. Jako Dealer Jeep Partner przykładamy dużą wagę do kwestii zarządzania danymi naszych pracowników, klientów i/lub podmiotów zainteresowanych. Pytania dotyczące gromadzenia i przetwarzania danych oraz polityki prywatności prosimy kierować do naszego Inspektora Danych Osobowych na adres cc@fiat-partner.pl.

Wybrana lokalizacja