USŁUGI FINANSOWE

Jako autoryzowany Dealer Jeep, Partner Pączyński i Puczka oferuje swoje usługi finansowe we współpracy ze spółkami finansowymi Grupy FCA: FCA-Group Bank Polska S.A. oraz FCA Leasing Polska Sp. z o.o.. Dostęp do atrakcyjnych form finansowania znacznie ułatwia zakup nie tylko nowego samochodu marki Jeep, ale również samochodów używanych, dostępnych w naszym salonie.
Salon Jeep Partner oferuje swoim klientom korzystne kredyty FCA Bank, leasing Jeep oraz wynajem długoterminowy. Do tego zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych warunków ubezpieczeń komunikacyjnych oraz do poznania ciekawych pakietów serwisowych.
Wybierz odpowiednią dla siebie formę finansowania spośród wymienionych poniżej i sfinansuj zakup nowego lub używanego Jeepa. Jeśli nie masz pewności, która forma  będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z naszym salonem. Razem znajdziemy rozwiązanie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom! 

KREDYT RATALNY

Elastyczne podejście FCA-Group Bank sprawia, że w ramach wielu promocji finansowych możesz sam zdecydować o wysokości wpłaty własnej, którą wnosisz na początku finansowania oraz długości kredytu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Produkty Banku są szyte na miarę Twoich potrzeb – dodatkowo w ramach jednej raty kredytu możesz finansować ubezpieczenie komunikacyjne (oferowane przez Leasys Polska lub FCA-Group Bank Polska), ubezpieczenie spłaty kredytu i GAP, wyposażenie dodatkowe, usługi MOPAR.

KREDYT BALONOWY

W ramach wielu produktów finansowych wspierających sprzedaż samochodów dostępnych w salonach sieci sprzedaży FCA Poland S.A. FCA-Group Bank Polska S.A. oferuje również kredyty z ratą balonową. To Ty decydujesz, czy spłacasz kredyt w miesięcznych ratach z ratą balonową na końcu finansowania, czy wolisz kredyt z płatnościami rocznymi! Elastyczna oferta finansowa Banku sprawia, że z pewnością znajdziesz produkt finansowy dostosowany do Twoich potrzeb i wyjedziesz z Salonu swoim wymarzonym samochodem.

LEASING

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy jesteś jednoosobową działalnością gospodarczą w ramach umowy leasingowej możesz korzystać ze swojego Jeepa bez przenoszenia na siebie praw własności. W ramach wielu produktów leasingowych oferowanych przez Leasys Polska sam decydujesz o wysokości pierwszego czynszu leasingowego oraz długości leasingu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Dodatkowo w ramach jednej raty leasingu możesz finansować ubezpieczenia (komunikacyjne oferowane przez Leasys Polska, spłaty leasingu i GAP), wyposażenie dodatkowe, usługi MOPAR.

LEASING Z WYSOKIM WYKUPEM

W ramach oferty leasingowej Leasys Polska Sp. z o.o. oferuje leasing z wysokim wykupem gwarantującym bardzo niski miesięczny koszt leasingu. Odkup samochodu po okresie leasingu gwarantowany jest przez wybranych dealerów FCA Poland S.A. lub przez Leasys Polska Sp z o.o. - w zależności od promocji.

USŁUGI DODATKOWE

W ramach oferty finansowej FCA-Group Bank i Leasys Polska oferują możliwość finansowania w ramach jednej raty kredytu/leasingu szereg ubezpieczeń i usług dodatkowych m.in.:

  • Ubezpieczenie spłaty kredytu/leasingu
  • Ubezpieczenie komunikacyjne (oferowane przez Leasys Polska lub FCA-Group Bank Polska)
  • Ubezpieczenie GAP
  • Usługi MOPAR
  • Dodatkowego wyposażenia samochodu

Oferta finansowa i ubezpieczeniowa FCA-Group Bank Polska S.A. i Leasys Polska Sp. z o.o.

Ten link  zawiera główne dokumenty informacyjne wymagane prawem odnośnie przejrzystości produktów i usług oferowanych przez Bank FCA.