Promocja

OD 1140 ZŁ NETTO/ MIES. BEZ WPŁATY WŁASNEJ
Z odroczoną płatnością pierwszej raty i usługą door to door.Logo

Jeep Compass w abonamencie bez wpłaty własnej od 1140 zł netto mies. z odroczoną płatnością pierwszej raty i usługą door to door.

Abonament na samochody Jeep to nowoczesne rozwiązanie użytkowania auta dla firm bez wpłaty własnej. Klient otrzymuje nowego Jeepa na 36 miesięcy z rocznym limitem przebiegu 10 000 km. W cenie stałego, miesięcznego czynszu zawarte jest ubezpieczenie OC na 3 lata i rejestracja. Dodatkowo można dokupić przeglądy techniczne, pakiet serwisowy zapewniający pełną obsługę serwisową i Assistance, a także pakiet ubezpieczeniowy poszerzający ochronę pojazdu. I to wszystko w jednej miesięcznej racie. Po zakończeniu umowy abonamentowej klient może wymienić samochód na nowego Jeepa lub zwrócić samochód i zrezygnować z programu.


ODROCZONA RATA I OBSŁUGA DOOR TO DOOR  


1. Możliwość odroczenia płatność pierwszej raty o 60 dni


2. Możliwość odroczenia odbioru auta do 90 dni 

- pierwsza rata płatna po odbiorze samochodu

- klient podpisuje umowę, LEASYS rejestruje, ubezpiecza oraz dokonuje płatności za samochód  

- możliwością zdalnego podpisania dokumentów


3. Dostawa samochodu do domu klienta

- bezpłatna dostawa do 25 km od punktu dealerskiego

- oferta ważna do 30 czerwca 2020 r.


Dowiedz się więcej o programie na  https://abonament.jeep.pl/  

Sprawdź samochody dostępne od ręki na salon.jeep.pl  


Jeep® Compass to nowoczesny kompaktowy SUV, o płynnych, aerodynamicznych liniach nadwozia, atletycznej sylwetce i chromowanych detalach, które tworzą pojazd wyróżniający się zarówno na bezdrożach, jak i w mieście. W wykonanym z najwyższą starannością wnętrzu wzrok przyciągają ergonomiczne fotele, 7-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy oraz obszyta skórą wielofunkcyjna kierownica. Dzięki znajdującym się na niej przyciskom sterowania radiem, systemem głośnomówiącym i tempomatem kierowca może całkowicie oddać się przyjemności prowadzenia. Compass oferuje kilka silników do wyboru oraz nowoczesne i układy napędowe 4x4. Podczas podróży kierowcę i pasażerów chroni ponad 70 dostępnych systemów bezpieczeństwa.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:
Jeep® Compass najlepszym samochodem dla menadżera w klasie dużych SUV/crossoverów w plebiscycie branży flotowej Fleet Awards Polska 2019.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 899 PLN netto dotyczy samochoów Jeep Renegade LIMITED GSE T3 Turbo 120KM M6 z roku produkcji 2019 dostępnych na stockach dealerskich do wyczerpania zapasów zapasów (w racie zawarta jest cena obowiązkowej opcji dodatkowej – lakier metalizowany w cenie 2650 zł) w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. Rata wynajmu 964 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Renegade LIMITED 1.3 150KM DDCT z roku produkcji 2019 dostępnych na stockach dealerskich do wyczerpania zapasów (w racie zawarta jest cena obowiązkowej opcji dodatkowej – lakier metalizowany w cenie 2650 zł) w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. Rata wynajmu 1 140 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Compass LIMITED 1.4 TMair AT9 4WD z roku produkcji 2019 dostępnych na stockach dealerskich do wyczerpania zapasów (w racie zawarta jest cena obowiązkowej opcji dodatkowej – lakier metalizowany w cenie 3100 zł) w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. Oferty wynajmu zawierają możliwość wyboru opcji darmowego odroczenia płatności pierwszej raty o 60 dni albo odroczenia odbioru własnego pojazdu do 90 dni od momentu podpisania umowy. W ratach zawarte jest ubezpieczenie OC. Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowej opcji dostarczenia samochodu (door to door) na warunkach określonych w umowie. Promocja ograniczona w czasie. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.

Logo