Promocja

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid od 2280 zł netto/mies. w wynajmie Smart Renting dla firm.

Najbardziej zaawansowany model 4x4 w wersji hybrydowej

Sprawdź, jak technologia hybrydowa Plug-in 4xe spotęgowała możliwości Wranglera. Słynny napęd na 4 koła w połączeniu z nowym napędem elektrycznym zapewnia jeszcze lepsze osiągi, wszechstronność i komfort.

Wrangler znany ze swoich zaskakujących możliwość w terenie dzięki elektryfikacji jest jeszcze mocniejszy. Moc 380 KM, przyspieszenie od 0 do 100 km/godz. w 6,4 sekundy i zasięg do 50 km w trybie elektrycznym znacznie zwiększają jego możliwości. Dzięki technologii hybrydowej 4xe z łatwością naładujesz swój samochód zarówno w domu, jak i w trakcie jazdy.

Najnowocześniejsze technologie, takie jak system multimedialny Uconnect™ 8,4’’ z nawigacją umożliwia doskonałe zdalne połączenie z Jeepem Wranglerem 4xe Plug-in Hybrid. Kontrolowanie mocy zapewnia zaś nowy 7’’ wyświetlacz zegarów TFT.

Kultowe kształty i doskonale rozpoznawalny styl zdobią teraz szlachetne detale świata 4xe – emblematy z błękitnymi akcentami i pokrywa gniazda ładowania z boku nadwozia. Różne konfiguracje dachu, składana przednia szyba i wyjmowane drzwi pozwalają doświadczyć poczucia otwartej przestrzeni podczas jazdy. Komfort podnoszą podgrzewane skórzane fotele, więcej przestrzeni dla pasażerów i liczne schowki.

Smart Renting to najnowszy program wynajmu dla firm. Dzięki przejrzystym warunkom oferty wartość wykupu Jeepa poznasz już w momencie zawarcia umowy, masz również możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy wynajmu.

• Okres wynajmu 36 miesięcy
• 10% wpłaty własnej
• Limit 10 000 km rocznie
• Assistance i samochód zastępczy zawarte w racie
• Możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy
• Elastyczna formuła: po zakończeniu umowy decydujesz, czy przejmujesz samochód na własność, wybierasz nowe auto lub je zwracasz

Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid w wynajmie Smart Renting od 2280 zł netto/mies.

Poznaj szczegóły oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 2280 PLN netto dotyczy Jeep Wrangler Unlimited SAHARA PHEV 380 KM A8 4xe w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.

Logo