O Dealerze Fiat Partner

Zapraszamy do Serwisu marki Lancia w Katowicach i Bytomiu. Partner Pączyński i Puczka zapewnia profesjonalne naprawy samochodów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz oryginalne części samochodowe tej marki, a także pozostałych marek grupy FCA (Fiat, Fiat Professional, Jeep, Dodge, Chrysler). 


Serwis Lancia Śląsk


Mimo wycofania sprzedaży na rynku europejskim marki Lancia, po naszych drogach nada porusza się sporo modeli włoskiego producenta. Są to samochody w różnym wieku, niektóre z nich potrzebują już troskliwego traktowania przez mechanikaWłaścicieli takich aut serdecznie zapraszamy do Serwisu Lancia na Śląsku. Posiadamy dwie siedziby: w Bytomiu i Katowicach. Obydwa serwisy obsługują kompleksowo marki FCA, w tym właśnie Lancię.


Usługi serwisowe dla modeli Lancia


W naszym warsztacie samochodowym Lancia oferujemy szereg usług serwisowych, w tym między innymi:

  • serwis mechaniczny
  • serwis blacharsko-lakierniczy
  • serwis elektryki
  • instalacje LPG
  • pakiety przeglądów
  • i inne


Umów się na wizytę!


W dniu 25 maja 2018 roku, we wszystkich krajach członkowskich Unii Europejskiej, zaczęło w pełni obowiązywać Rozporządzenie UE 2016/679 dotyczące przetwarzania danych osobowych, a także swobodnego ich przepływu. Firma Partner przykłada dużą wagę do kwestii zarządzania danymi naszych pracowników, klientów i/lub podmiotów zainteresowanych. Pytania dotyczące gromadzenia i przetwarzania danych oraz polityki prywatności prosimy kierować do naszego Inspektora Danych Osobowych na adres cc@fiat-partner.pl.

Wybrana lokalizacja